Potřebujete půjčit peníze a banka vám je nedá? Zkuste nebankovní hypotéku bez registru

Banka před vámi prudce zavřela dveře. Rodina hraje mrtvého brouka a přátelé nezvedají telefon. Vy ale narychlo potřebujete peníze. Hrozí vám exekuce nebo hoří splátka domu? Máte záznam v registru nebo už hromadu úvěrů a na další, dle klasických kritérií, nedosáhnete? Pomůže vám nebankovní hypotéka bez registru.

registr

Hypotéka bez registru je zažitý a tolerovaný název, i když je chybně vypovídající. Tato forma půjčky není pro každého, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je určena pro podnikatele a firmy. Pokud jím nejste, budete se muset zařídit jinak. Pro vás jsou určené nebankovní hypotéky.
Zde se do registrů nahlíží. Záznam nevadí, důležitá je výše příjmu a míra zadluženosti.

Záznam v registru není problém

Všude se píše, že záznam v registru je něco, jako řezat si pod sebou větev. Tak to však není. I my do nich se souhlasem nahlížíme, ale úplně z jiných důvodů než to dělají banky.
Získat zápis je snadnější než se může zdát. Stačí jednou nezaplatit za mobil či pokutu a je to tam. Pracovník na přepážce klasické instituce se hned zřekne klienta, i kdyby byl sebelepší, pokud najde jakýkoliv záznam. My se tak snadno odradit nenecháme.

Dokážete platit včas?

Pro nás je důležité pouze to, zda nejste velmi předlužení a zvládnete nám posílat pravidelné platby. Navíc se občas stane, že díky nahlédnutí do registru, poskytneme lepší úrokovou sazbu. Je rozdíl splácet úrok 3 % nebo 6 %. Překážkou nejsou ani nízká daňová přiznání. Pro nás je důležitá vaše schopnost splácet.
Exekuce je strašákem všech. Úvěrem pro podnikatele se často řeší její vyplacení.  Pro získání vysokého úvěru, je občas potřeba využít konsolidaci půjček.

peněženka

Rychlý úvěr

Vyplácíme peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy o úvěr. Ideální pro rychlé jednání s věřiteli. Půjčka je vyřízená během chvilky, se splatností na 30 let, do 70% ceny nemovitosti a bez zbytečných otázek.
I u nás se příjem dokládá. Pokud si však úvěr berete se spoludlužníkem, můžete jej předložit pouze jeden z vás.
Za poskytnuté služby neplatíte předem. Vyúčtování přichází na řadu, až po představení konkrétního financování na základě vašich parametrů.
Máte-li zájem o naše služby, vyplňte naši online žádost nebo zavolejte na 773 066 177. Čeká vás, hovor s naším pracovníkem, který vás vyslechne a vše zařídí.