5 nejčastějších důvodů k hádkám

Žádný vztah se neobejde bez hádek, hádky by měli pročistit vzduch, zlikvidovat napětí a pomoct překonat ponorku, ano, hádky dokáží být velmi užitečné. Kvůli jakým věcem se nejčastěji hádáme?
pár na sebe křičí
Finance
Pokud žijete v partnerském svazku, určitě řešíte finance, co se koupí, kolik se ušetří, kde se vezmou apod. Některý pár má finance společné, třeba i bankovní účet, někdo rozdělené, ale řeší je všichni. Bez peněz nemáte kde bydlet, co nosit za oblečení ani co jíst. Úplně nejčastější model hádek o oblasti financí je ten, že jeden za něco utratí moc peněz nebo málo vydělá, z nějakého důvodu. Muži ženám vyčítají nákupy oblečení, šperků, make-upu apod., ženy zase mužům vrážení peněz do počítačů, her či auta. Myslím, že jsme si kvit, no ne?
Kamarádi
Velmi často se hádáme se svým partnerem kvůli kamarádům. Buďto nám vadí, že s nimi tráví času moc nebo málo, vadí nám, že jeden kamarád je takový a druhý makový a často tak vznikají hádky. Hlavně pokud je váš partner muž a kvůli kamarádům sedí denně v hospodě, tak logicky se to nebude líbit žádné ženě a pokud žena bude pořád s kamarádkami a ony budou vědět i kolik centimetrů má jejího přítele pohlavní orgán, tak to nebude příjemné muži. Všeho s mírou a s rozumem.
Tchýně
„Už zase přijede tvoje matka.“ Neslyšeli jste tu větu už někdy? Toto platí u obou pohlaví a mnoho lidí se právě kvůli maminkám hádá a proč? Ženám velmi často vadí, že jim jejich tchýně nadává, že mají talíře v jiné poličce, než by ona chtěla a obskakují jejich partnera tak, že je jeho žena rázem ta nejhorší. Mužům zase vadí, že maminky jejich žen mluví do výchovy dětí i manžela, probírají spolu i sexuální život apod. Tady se asi nedá moc dělat, maminky už jsou prostě takové.
žena dává pěstí muži
Ex partneři
Také se mnoho párů hádá kvůli svým ex partnerům. Tady je ten okruh hádek velmi široký. Buďto je v tom žárlivost nebo se o nich moc mluví. Když vás partner nebo partnerka neustále srovnává se svým ex, není to příjemné a tím spíš, když se vlastně dozvíte, že ex byla lepší. Ideální stav by byl, kdyby o nich nikdo nemluvil.
Nevěra
Nevěra je úplně nejvíc častým důvodem rozvodu, společnost je zkažená a podvádí se téměř každý pár. Těžko říct, proč tomu to jak. Mnoho lidí, kteří jsou nevěrní hází vinu na partnera, že jim nedal to, co potřebovali, tak s to vzali jinde apod., ale zamysleli jste se někdy nad tím, proč je nevěra tak bolestivá? Nejvíc bolestivý je fakt, že víte, že partner vám lhal, zradil vaši důvěru, bylo by tedy vše lepší, kdybyste přišli rovnou s pravdou? Můžete to zkusit.