Americká hypotéka bez registru

Mimořádným typem hypotečního úvěru, u kterého získané finanční prostředky můžete využít úplně na cokoliv, se nazývá americká hypotéka. Jedinou podmínkou je mít ve vlastnictví nemovitost, kterou můžete ručit. Americká hypotéka je o mnoho výhodnější, než klasický spotřebitelský úvěr. Jestliže toužíte po americké hypotéce, můžete se poptat jak u bankovních, tak i nebankovních společností.

podpis smlouvy

Americká hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru patří mezi hypoteční úvěry, které jsou neúčelový a můžete je využít úplně na cokoliv, například na bydlení, koupi nemovitosti či k splacení stávajících úvěrů. Americkou hypotéku poskytují jak bankovní, tak i nebankovní společnosti. Pokud byste chtěli americkou hypotéku bez registru, tak tu poskytují nebankovní společnosti, které při poskytování hypotéky nenahlížejí do registru dlužníků. U americké hypotéky bez registru můžete získat finanční prostředky poměrně při výhodných podmínkách, ale musíte ručit nemovitostí.

kasička a peníze

Jaké jsou výhody americké hypotéky bez registru?

Jestliže si zažádáte o americkou hypotéku u nebankovní společnosti, tak ta vám nabídne podstatně nižší sazbu. Americká nebankovní hypotéka má totiž poměrně nízké nároky na klienta a můžete si jí vyřídit rychleji než u klasické banky. Výhodou je, že má daleko nižší splátky, než spotřebitelský úvěr a to kvůli tomu, že si splátky můžete rozvrhnout až na 20 let. Pokud patříte mezi problémové klienty a jste zapsaný v jakémkoliv registru dlužníků, nebojte se, americkou nebankovní hypotéku získáte i tak. Pomocí této hypotéky si můžete vyřešit všechny svoje exekuce, dluhy či dražbu nemovitosti. Nemusíte mít strach z toho, že byste platili předem, hypotéka je totiž bez poplatků. Jelikož ručíte nemovitostí, není potřeba ručitele. Také nemusíte být vlastníkem nemovitosti, kterou budete zastavovat, může to být jiná osoba.