Americká hypotéka bez registru

Mimořádným typem hypotečního úvěru, u kterého získané finanční prostředky můžete využít úplně na cokoliv, se nazývá americká hypotéka. Jedinou podmínkou je mít ve vlastnictví nemovitost, kterou můžete ručit. Americká hypotéka je o mnoho výhodnější, než klasický spotřebitelský úvěr. Jestliže toužíte po americké hypotéce, můžete se poptat jak u bankovních, tak i nebankovních společností.

podpis smlouvy

Americká hypotéka bez registru

 Hypotéka bez registru patří mezi hypoteční úvěry, které jsou neúčelový a můžete je využít úplně na cokoliv, například na bydlení, koupi nemovitosti či k splacení stávajících úvěrů. Americkou hypotéku poskytují jak bankovní, tak i nebankovní společnosti. Pokud byste chtěli americkou hypotéku bez registru, tak tu poskytují nebankovní společnosti, které při poskytování hypotéky nenahlížejí do registru dlužníků. U americké hypotéky bez registru můžete získat finanční prostředky poměrně při výhodných podmínkách, ale musíte ručit nemovitostí.

kasička a peníze

Jaké jsou výhody americké hypotéky bez registru?

Jestliže si zažádáte o americkou hypotéku u nebankovní společnosti, tak ta vám nabídne podstatně nižší sazbu. Americká nebankovní hypotéka má totiž poměrně nízké nároky na klienta a můžete si jí vyřídit rychleji než u klasické banky. Výhodou je, že má daleko nižší splátky, než spotřebitelský úvěr a to kvůli tomu, že si splátky můžete rozvrhnout až na 20 let. Pokud patříte mezi problémové klienty a jste zapsaný v jakémkoliv registru dlužníků, nebojte se, americkou nebankovní hypotéku získáte i tak. Pomocí této hypotéky si můžete vyřešit všechny svoje exekuce, dluhy či dražbu nemovitosti. Nemusíte mít strach z toho, že byste platili předem, hypotéka je totiž bez poplatků. Jelikož ručíte nemovitostí, není potřeba ručitele. Také nemusíte být vlastníkem nemovitosti, kterou budete zastavovat, může to být jiná osoba.

You Might Also Like