Jak poznáte, že vás muž podvádí?

Je to asi nejméně příjemný pocit a domněnka, která člověka pronásleduje a užírá. Netušíte, kde je chyba, avšak máte pocit, že je s vaším mužem něco v nepořádku? Nenosí vám květiny, nevěnuje se vám jako dříve? Možná je to práce, co ho vyčerpává, dost možná i rodinný život. Na takové hezké věci za desítky let vztahu zapomeňte. Kdy je vaše podezřívavost už oprávněná?
červená růže

Má moc práce

Občas se stane, že má člověk práce nad hlavu. Pokud se toto děje již několik let a práce stále neubývá, můžete si být skoro na sto procent jistá, že údajně děláte práci i za jeho kolegyni, když se dobrosrdečně rozhodnete manželovi pomoci.

Nemůžete s ním chodit na akce

Má váš muž nějaké pravidelné zájmy, kterých se chcete také zúčastnit, avšak nemůžete nebo vás ani nezajímají? Možná tam zrovna chodí místo vás někdo jiný. Nemyslete si, že jste moc paranoidní, ale jeden nikdy neví.
otisk rtů

Informace na prvním místě

Nebojte se trochu podívat do soukromí vašeho partnera. Pokud jste opravdu na vážkách, mrkněte se do telefonu. A to nejenom do osobního, ale případně i do pracovního. Očíhněte si také e-maily či konverzace na sociálních sítích. Jsou podstatnou součástí vašeho „vyšetřování“. 

Promluvme si

Když vyřknete tuto větu, dalo by se napětí krájet. Zkuste to podat nějak normálně, aby si partner případně nevymyslel nějakou lež. Promluvte si o tom, jak se celkově cítí, zda si přeje něco změnit nebo zda se s něčím netrápí. Třeba zjistíte, co je kamenem úrazu a přestanete se zbytečně strachovat. Samozřejmě místo chození za jinou ženou může vás muž trávit čas v hospodě pitím alkoholu. Pokud se objeví jeden z takovýchto problémů, držte při sobě a přesvědčte ho, že léčba je jediných východiskem.
Samozřejmě berte naše slova s nadhledem. Pokud jste však důvěřivý člověk, svět vidíte jinýma očima než zbytek společnosti, která se mění a málokdy hledí na morálku.

Posted in Nezařazené