Kam na první rande

Když jdete na první rande, většinou druhou osobu příliš neznáte, a proto je nejlepší jít na neutrální místo.
 
Nejčastější volbou je restaurace. U restaurace ovšem musíme dát pozor na několik faktorů.pár na ulici

  • Druh občerstvení – nikdo nechce být pozvaný do sushi restaurace když nejí sushi, nebo nevezmete vegana/vegetariána na myslivecké hody.
  • Hodnocení – pokud chcete zapůsobit, je lepší vybrat co nejlépe hodnocenou restauraci, aby se nestalo, že se někdo z vás bude cítit nekomfortně. V této oblasti se jedná především o čistotu prostředí, kvalitu jídla ale také příjemný personál. Chcete si pamatovat společné chvilky a ne hrubou zaměstnanců podniku.

 
Mezi další velmi oblíbené prostředí patří kino. Koupíte popcorn, zhlédnete nějaký nový film a navíc máte šanci fyzického kontaktu. Problém tohoto místa je ovšem v tom, že nemáte moc prostoru na poznávání se, jelikož komunikace v kině prostě nefunguje. Pokud budete chtít zapojit kino do plánů vašeho rande, je nutné počítat s nějakým časem okolo na konverzaci, která by jinak chyběla.
 
Pokud byste radši strávili tento čas s větším zážitkem, můžete se vydat např. na plavbu lodí. Tyto vyhlídkové plavby jsou většinou spojené s restaurací. Mimo krásných výhledů máte tedy možnost se i najíst a konverzovat.
 
Většina lidí hledá možnost, která bude nezapomenutelné ale přitom levná, V tomto případě doporučujeme procházku po centru Prahy, uvidíte mnoho historických budov, konverzovat bude stále o čem, jelikož o historii Prahy si vždy můžete něco najít. Na jídlo si můžete zajít kamkoliv a určitě takovým výletem uděláte dojem. Důležité ovšem je, abyste věděli, jestli zrovna památky jsou to pravé ořechové.kafe a ruce
 
Všechny tyto možnosti dokáží rande posunout dál, jde hlavně o to jaké má druhá polovička záliby. První rande můžete strávit u vody na rybách nebo v Paříži. Nezapomeňte hlavně na to, že hlavní je komunikace mezi lidmi a právě ta dělá největší dojem.