Láska má mnoho podob

Když to v lásce klape, život se mění k nepoznání

Prochází žaludkem – každá láska získá na větší důvěře a sebedůvěře, jestliže ji podepřete kulinářským uměním, nebo alespoň snahou o společnou tvorbu v kuchyni za sporákem. Nechat ženu vařit a sám se povalovat v obýváku u televize, je počátek konce každého smysluplného a sebevědomého vztahu. Vyrábějte pokrmy společně, vložte do svého snažení společnou energii, bude vám i víc chutnat, můžete se třeba i navzájem krmit, můžete si u vaření povídat, můžete přispět svými nápady, zkrátka být aktivní nejen v posteli, ale i v kuchyni.

srdce v živém plotě

Shodnete se v posteli – Když už jsme tu naznačili postel, jakožto symbol partnerského vztahu, když vám to neklape tam, nebude to klapat ani jinde. A chcete-li, aby vám to dlouho vydrželo i v posteli, snažte se tomu druhému porozumět do hloubky, odhalit jeho tajná přání a vyjít mu vstříc svým aktivním přístupem. Do partnerské ložnice nepatří ani předsudky, ani falešná očekávání.

dva milenci

Máte shodné erotické představy – ne vždy se to povede, ale ideální je, jestliže vám oběma vyhovují určité polohy nebo sexuální fantazie. Například vám oběma sedne misionářská poloha, někdy přezdívaná jako „višnička“, kdy partner své dívce laská svým jazykem obnažená chodidla. Oba si přijdou na své – pro dívku je to erotogenní zóna, pro muže vzrušující podívaná i smyslný zážitek.

Vyhovuje vám shodné trávení volného času – partneři se lépe poznávají ve chvíli, kdy spolu tráví volný čas. Pokud očekáváte, že dívka, která nesnáší fotbal, bude s partnerem dlouhá léta pravidelně navštěvovat fotbalová utkání, jste na omylu. Pokud si každý „jede na svém písečku“, není to ideální vztah, ten přichází v okamžiku, kdy ti dva společně cestují, jezdí na vodu, jezdí na kolech, navštěvují kavárny a cukrárny, obdivují hrady a zámky, a to se pak také promítne do budoucna, zvláště tehdy, jakmile se narodí děti.