Magnetický USB kabel – snadné nabíjení jakéhokoliv mobilního telefonu

Zatímco dříve bylo možné nabíjet mobilní zařízení konkrétním nabíjecím kabelem, který jste tak museli mít vždy u sebe. Pokud se váš mobilní přístroj vybil a neměli jste s sebou svou nabíječku, bylo takřka nereálné vyřešit tuto situaci. Jediným řešením bylo, mít kabel stále u sebe či požádat kolegu či známého o zapůjčení nabíječky. Pokud však neměli stejný mobil jako vy, šance nabití byla nulová.

kabel

Dnes je tento fakt už minulostí. Však v dnešní moderní době většina vlastní více jak jeden mobilní telefon. Nejčastěji se jedná zejména o případy, kdy máte svůj vlastní mobilní telefon a jeden služební. V takovém případě bylo nutné dříve mít u sebe dva nabíjecí kabely pro daný druh mobilu. Dnes je vše snadné, jednoduché a komfortní. Postačí si pořídit magnetický USB kabel, který je univerzální a lze tak nabít jakékoliv mobilní zařízení.

Magnetický USB kabel vám prokáže neocenitelnou službu a pomoc však v mnoha dalších případech. Díky opletenému kabelu je eliminováno poškození při ohýbání a v rámci manipulace. Tím je prodloužena životnost a efektivita výrobku. Podstata spočívá v magnetických koncovkách pro konektory, které jen měníte dle potřeby. V rámci jednoho kabelu lze tak nabít jakýkoliv mobilní telefon snadno a rychle. Lze rovněž připojit váš chytrý telefon k počítači či postahovat fotografie z digitálního fotoaparátu do televizoru apod.

Jen je třeba mít na paměti, že ne všechny nabíječky USB, konektory a kabely jsou si zcela rovny. Některé nabíječky telefon nabijí mnohem rychleji oproti ostatním. Někdy může být taktéž jedna zásuvka USB na počítači zdánlivě silnější. USB síť je složena z hostitele, kterým je nejčastěji počítač a zařízení, tj. mobilní telefon, tablet apod. Datové toky plynou v obou směrech, ale výkon je jednosměrnou záležitostí a zásadně proudí z hostitele do zařízení.

mobil

Výhody výrobku

V tomto případě se jedná o praktické příslušenství k mobilnímu zařízení. Podstata spočívá v univerzálnosti. Kdy tak je možno nabít jakékoliv mobilní zařízení a kdekoliv. Postačí mít u sebe jen tento USB kabel, jenž má vyměnitelné magnetické koncovky. Takto se vám nestane, že v případě vybití vašeho telefonu nebudete mít při ruce vhodný nabíjecí kabel pro daný typ mobilního telefonu.