Multi tablety 5v1


Moderní přípravek, který pomáhá v udržení optimálních podmínek bazénové vody. Každý, kdo má doma bazén jistě už zažil situaci, že jakmile si jej chcete na jaře napustit, tak musíte už předem myslet také na to, že budete potřebovat milion dalších přípravků, abyste vodu udrželi v optimálních podmínkách, aby měla dobrou kvalitu. Jenomže v dnešní době už to zas tak složité být nemusí, protože díky moderním přípravkům, jako jsou tablety Multi 5v1, už nemusíte dokupovat dalších tisíc krabic něčeho, čemu jste ani pořádně nerozuměli. Postačí jeden přípravek, který se vyrábí v různě velkém balení, a máte vystaráno.

kruh

Nová doba, koupání bez starostí

Stačí si vybrat pouze typ přípravku podle velikosti vašeho domácího zahradního bazénu. Pro malé bazény jsou zde připraveny přípravky MINI o hmotnosti 20g. Pro střední a větší domácí zahradní bazény zde máme přichystány přípravky MAXI o hmotnosti 200g a v neposlední řadě musíme myslet i na velké rodinné domácí zahradní bazény, které mají obsah 50 metrů krychlových a více, takže pro tyto typy zde máme přípravky GRAND o hmotnosti 500g.

Stačí pouze jediný přípravek

A máte vystaráno na poměrně dlouhou dobu. Už se nebudete muset zaměřovat na milion přípravků a dokupovat tisíc různých druhů chemie do bazénu. Postačí totiž jeden jediný typ a to multi tablety 5v1, které chrání vodu před nežádoucím hnědým či žlutohnědým zabarvením, zamezuje tvorbě řas a brání působení bakterií, doplňuje chlor, což umožňuje, že voda je stále stabilní, optimalizuje také hodnoty pH, a navíc brání vzniku inkoustů na stěnách a na dně bazénu či jiném příslušenství. Drží totiž vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě. Také usnadňuje vysrážení nerozpustných nečistot a proto je vhodnou volbou před i po sezóně, ale v prvé řadě je nejoblíbenějším a hojně používaným přípravkem právě v období sezóny.

dovolená

V létě, kdy je koupání v plném proudu nemáme čas každý den myslet na milion přípravků, které máme přidat do vody, aby se posléze nacházela v optimálním stavu. Proto za vás vše vyřeší jeden jediný přípravek .