Návrat k ex

Každý z vás už určitě jednou zažil takový rozchod, který ho moc bolel. Důvodů pro rozchod může být nespočet, a proto by se mělo přikládat k váze důvodu.

Mezi nejčastější důvody rozchodů patří nevěra jednoho z partnerů a zjištění jisté rozdílnosti obou partnerů při společném soužití v domácnosti. Dalšími důvody by mohli být poté návykové látky, hazardní hry, zatajené dluhy nebo jiné skutečnosti, a také psychické nebo fyzické týrání jednoho z partnerů. Mezi další důvody bychom mohli zařadit také neplodnost anebo problémy v sexuálním životě.

dřevěné srdce

Návrat k ex partnerovi ano/ne?

Ať už jste byli zklamáni vašim partnerem anebo jste vy zklamali, či jste byli oba na vině, nejdůležitější pro vztah je důvěra. Pokud byste chtěli Váš vztah slepit zase dohromady, museli byste se navzájem nejprve utvrdit v tom, zda byste si navzájem důvěřovali, kdybyste se k sobě zpět vrátili. To znamená, abyste partnerovi nepřeházeli to, co bylo v minulosti. Minulost byste museli oba zahodit za hlavu, to je však velmi těžké. Pokud byste to však dokázali a oba si navzájem uvědomili své chyby, vztah by měl šanci. Pokud však cítíte, že se nemůžete stále s něčím smířit, k partnerovi se nevracejte.

miluji tě

Dále byste se měli utvrdit v tom, zda s partnerem přetrpíte různé bolestné události, které jste spolu zažili. Můžete dát partnerovi šanci, ale nemůžete mu dávat stále celý život několik šancí. Rozmyslete svůj vztah, napište si klidně na papír pro a proti, které bylo ve vztahu. Porovnejte důležitost jednotlivých bodů.

Pokud už vašemu vztahu dáte nějakou šanci, dodržujte i vy svou důvěru a chladnou hlavu. Ano, je to těžké, mnoho lidí to nezvládne. Předpokládejme, že chcete dát šanci vztahu proto, protože druhou ex polovičku milujete a nechcete o ni v životě přijít. Pokud se vyskytují ve vašem vztahu společné problémy, není důvod vůbec k rozchodu. Tyto společné problémy vás totiž posunou dále, až je vyřešíte. Tady není důvod k útěku…