Obaly na mobil Huawei pro všechny věkové kategorie

Velké oblibě se dnes obecně těší sportovní potřeby. Ruku v ruce s požadavky zákazníků na nejrůznější sportovní novinky na trhu jdou i vývojáři se zaměřením na pouzdra a kryty mobilních telefonů. Mít u sebe mobil je naprosto přirozené již řadu let, v podstatě od doby, kdy první komunikační bezdrátová síť spatřila světlo světa. Je až neuvěřitelné, že již téměř tři desítky let není telefonní aparát závislý na pevném připojení. První mobil v Česku se objevil krátce po sametové revoluci, v roce 1991 od výrobce Nokia, byl nesmírně primitivní, velký a těžký, zato na tehdejší poměry velice drahý. V přepočtu na současnou hodnotu české koruny byste za něj zaplatili rovných 100 tisíc korun.

telefon a šálek kávy

Bez pouzdra to nepůjde

Starší generace pamětníků, která má tuto dobu ještě živě v paměti, si možná ještě dokáže vybavit, jak vypadal na přelomu milénia jeden z nejoblíbenějších modelů Nokia 5110. Prodával se i s barevnými kryty a obvykle jej lidé nosili v tenkém koženém pouzdře. Výběr pouzder na mobily byl v té době velice omezený, zato dnes je poměrně obtížné se v nich vyznat, ať už se jedná o obaly na mobil Huawei, Samsung, Xiaomi, nebo některý z dalších výrobců.

Flip (kniha) – rozevírací pouzdro, jehož tvar připomíná knižní desky, patří k nejoblíbenějším. Má atraktivní vzhled, telefonní přístroj chrání ze všech stran, můžete si vybrat některý z mnoha stovek nejrůznějších designů a můžete z něj vytvořit stojánek. Při pádu i částečně tlumí sílu nárazu.

mobil Huawei

Silikon – velmi rozšířený druh plastu najde uplatnění i v tomto odvětví. Zpravidla se jedná pouze o boční a zadní kryt, kdy je přístroj připraven ihned k použití, a uplatní se tam, kde jej máme převážně v ruce nebo na stole. Přední strana však není chráněna před poškrábáním a je vhodné ji opatřit alespoň ochrannou fólií.

Tvrzené sklo – jedná se o speciální na míru vytvořený rámeček, obvykle z eloxované hliníkové slitiny. Sestává ze dvou kusů, které do sebe zapadají pomocí magnetických destiček. Tvrzené transparentní sklo zajistí dokonalou ochranu před poškrábáním při nošení v jakémkoli zavazadle.

Sportovní pouzdra – pro aktivní sportovce, kteří chtějí mít mobil neustále u sebe, slouží obvykle plastové obaly, které lze přichytit pohodlně na ruku, přehodit přes rameno, či obepnout kolem pasu.