Pevné materiály

Mnoho lidí chce takovou práci, kde budou mít opravdu hodně peněz, ale vůbec se nepředřou. Tohle vždycky říkala moje babička, která sice hodně ráda pracovala, ale měla ráda takovou práci, kde si taky odpočine a nebude stále jenom na nohou. Když mi babička vykládala, jak pracovala v mládí, tak jsem se musela smát. Protože babička opravdu celý život s dědou pracovali na poli, kde obhospodařovali pole a další podobné věci. Takže jsem se babičky zeptala, co jí na tom bavilo, když toužila po jednoduché práci. Babička mi zase na to řekla, že alespoň byli svými pány, že se nemuseli na někoho spoléhat a že to bylo opravdu perfektní, protože nikdo za nimi nestál, aby je nějak popoháněl anebo jim nadával.

Materiály jsou různé.

A sice chápu, že to má taky své výhody, ale taky to má spoustu nevýhod. A to například, když třeba můj přítel pracoval pro firmu IMTTS, kde jsou různé kategorie a podkategorie, jako například keramické komponenty anebo výroba kompozitních materiálů. Tak přítel mi řekl, že tohle je oproti práci na poli velice složité. Protože přítel ze začátku ani nevěděl, co má dělat s kompozitními materiály.

Kámen je pevný materiál.

Je to fakt, že tato práce s kompozitními materiály se musí udělat opravdu pečlivě a důkladně, protože jde dál do prodeje. A opravdu by se hlavně zaměstnavateli a dalším firma nelíbilo, kdyby někomu přišlo poškozené nebo nekvalitní kompozitní materiály, protože z toho potom nejde dělat dál žádný materiál. A z kompozitních materiálů se vyrábí další věci, které jsou potřeba zase pro další obchodní účely. Takže podle mého názoru by každý člověk měl předem vědět, jestli ho ta práce bude bavit a jestli na to má opravdu šikovné ruce anebo taky kvalifikaci. Znám totiž pár případů, kdy se lidé až moc nadhodnocují a potom nezvládají svoji práci dobře. A myslím i, že každý člověk by si měl sáhnout do svědomí a ujasnit si, na co člověk opravdu má.