Podzimní móda

Končí léto a začíná podzim. Je na čase vyměnit letní šatník, plný krásných barevných šatů, různých střihů sukní, džínových kraťásků a nových overalů za dlouho teplé kalhoty, košile, svetry a mikiny.

Není důvod věšet hlavu, i podzimní módu si lze užít a pohrát si s různými střihy a barvami. Letní móda je příjemná a praktická hlavně tím, že si stačí obléct krásné barevné šaty a je hotovo. Nemusíte trávit dlouhé chvíle u zrcadla a kombinovat, co se k sobě hodí, co je Vám pohodlné a v čem si připadáte staře. Mám pro vás skvělé tipy, co se bude nosit tento podzim. Rok 2021 je plný převážně barev, jako jsou šedá a žlutá. Tato kombinace se k sobě skvěle hodí a určitě se v ní neztratíte. Navíc můžete volit několik odstínů těchto krásných barev.

žena ve svetru

Pro podzim 2021 budou v kurzu hlavně dámská saka. Jsou velice pohodlná, elegantní a lze je zkombinovat téměř s čímkoliv. K dámskému saku lze nosit jakoukoliv košili různých střihů a pro milovnice roláků je to trefa do černého! Módním vzorem pro tento podzim bude tartanová kostka. Tartanová kostka je častý podzimní vzor a nebude tomu jinak ani letos! Osobně doporučuji tartanovou kostku doplnit něčím spíše méně výrazným, který tartanový vzor podtrhne. Pokud jste ovšem milovníci extravagantního oblékání, rozhodně bych tartanový vzor podtrhla tartanem v jiné barvě. Dalším hitem letošního podzimu budou prošívané bundy, které jsou do chladného a sychravého počasí velice užitečné.

stažený soubor (2)

Prošívané bundy už dávno nemusíte nosit jako venkovní oblečení, lze je obléct téměř k čemukoliv. Důležité je se hlavně nebát a odvázat se. Začátek podzimu přeci nemusí být sychravý a depresivní i v našem šatníku. No ne? A co se bot týče, začíná mé oblíbené období krásných lodiček a polobotek různých barev. Hlavně se nebojte kombinovat a teple se oblékejte, ať oblíbené módní období neproležíte s nachlazením.