Přesně to pravé pro Váš bazén

Pořídit si na zahradu bazén není nic složitého. Stačí jen mrknout na internet nebo zajít přímo do obchodu a je hotovo. Jenže starat se o bazénové zařízení už tak jednoduché není. Ono nestačí jen tak rozložit bazén na zahradě a napustit ho vodou a ponechat ho svému osudu. Pokud chcete, aby bazénová voda byla po celou koupací sezónu vhodná ke koupání a bazén Vám sloužil po dlouhá léta, je nutné jej udržovat a pečovat o něj.
dívka u dna
Údržba bazénu není až tak náročná a složitá práce, pokud využíváte těch správných přípravků bazénové chemie. V naší nabídce najdete jak chlorovou, tak i kyslíkovou chemii vhodnou jak do bazénů tak také do vířivek. http://www.aquamarinespa.cz/virivky Už před prvním napuštěním bazénu byste měli pomocí testeru zkontrolovat hodnoty PH vody a také zjistit, jestli bazén nenapouštíte příliš tvrdou vodou. Hodnoty PH vody jdou samozřejmě zvyšovat a snižovat za pomocí přípravků k tomu určených.
Tvrdost vody lze také ovlivnit. Pokud už předem víte, že máte tvrdou vodu, nebo pokud se Vám v průběhu užívání bazénového zařízení začne objevovat ve vodě bílý zákal či dokonce se začnou usazovat vápenaté krusty na stěnách či dně bazénu, je nutné použít změkčovat. Tabletová sůl je přesně tím správným řešením. Pomůže odstranit z vody přebytečné ionty vápníku i hořčíku, takže jim nedovolí se usazovat na bazénovém zařízení.
sluneční klobouk u bazénu
Tabletová sůl je dokonalým změkčovačem tvrdé vody a v naší široké nabídce ji najdete ve vysoké kvalitě hned od několika zahraničních dodavatelů. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky. Nezapomeňte, že kromě změkčovače vody v podobě tabletové soli pro Vás máme připravené i další přípravky bazénové chemie, které Vám pomohou usnadnit péči o Vaše koupací zařízení.
Díky našim přípravkům bude voda ve Vašem bazénu stále dokonale průzračně čistá, ve vysoké kvalitě a vhodná ke koupání po celou sezónu a Vy už si budete moci jen užívat vodních radovánek.