Přívěsné vozíky věrně slouží

Přívěsné vozíky nám velmi poslušně slouží, protože je zapřáhneme za auto a můžeme do nich naložit co potřebujeme, takže se půjčení vozíku vyplatí.

Přívěsné vozíky věrně slouží

Poradí si s větším nákladem

Někdy potřebujeme převést větší náklad, což může být například nová skříň, ale ta se prostě nevleze do osobního auta ani kdybychom se na hlavu postavily. Naštěstí nemusíte platit za převoz od nějaké společnosti, protože ten nebývá zrovna nejlevnější. Navíc třeba u stavby potřebujeme přívěsný vozík dlouhodobě, abychom mohli všechen materiál vozit jak a kdy potřebujeme.

pytle cementu

Konstrukce takového zařízení je poměrně jednoduchá, protože z hlavního rámu je vyvedena tažná oje. Vozík má čtyři stěny a pevné dno, přičemž se vyplatí mít alespoň jednu stranu výklopnou, což nám velmi ulehčuje nakládku a vykládku. Obyčejné vozíky mají nejčastěji jednu pevnou nápravu se dvěma koly, což je jednoduché řešení s dobrou nosností. Posledním prvkem je elektroinstalace, jenž nám umožňuje mít na zadní straně funkční veškerá potřebné světla. U větších vozíku se řeší i brzdy a zde už se používají dvě nápravy, kdy o dost vzroste nosnost.

Půjčit nebo koupit?

Pokud koupíme nějaký starší, ovšem zachovalý přívěsný vozík v dobrém stavu, tak to není zas taková velká investice, ale musíme pamatovat na placení povinného ručení, servis a platnost technické kontroly. Provoz není sice nákladný, ale nyní stojíme před otázkou, jestli se nám nákup vyplatí. Pokud jej budeme využívat často, tak rozhodně ano, ale když si potřebujeme něco výjimečně převést, tak je nákup a následné starosti zbytečný. Můžete si totiž zajet hezky do půjčovny přívěsných vozíků Praha pujcovna-praha9.cz, kde Vám snadno vozík půjčí a Vy si můžete převést všechno co budete potřebovat. Vozík je samozřejmě v dobrém technickém stavu, má platnou STK a pojištění. Sklopné čelo ulehčuje nakládku, a navíc tento typ je vybaven rezervou, kdybyste náhodou píchli pneumatiku.

tažné zařízení

Za půjčení dáte pár stovek, přičemž poskytne Vám opravdu dobrou službu, takže za tuto cenu se zapůjčení vyplatí. Kdybyste se chtěli například stěhovat, nebo vést objemný náklad, tak si můžete v klidu půjčit dodávku společně s přívěsným vozíkem.

You Might Also Like