Reklamní trička a nejen to

Reklamní trička, a nejen to, na míru pro vás, od nás. Popusťte uzdu své fantazii a ukažte se ostatním. Ať se o vás konečně ví. Zasloužíte si to! Proč si nezaplatit kvalitní, avšak levnou reklamu své firmy. Je jedno, jestli podnikáte v autodopravě nebo vyrábíte zmrzlinu a dezerty. Nebo snad nemáte firmu, ale jste registrován s kamarády jako chovatel psů nebo myslivec a chcete si udělat radost? Vy a vaše kamarádky se věnujete tanci a chtěly byste, aby vás bylo víc vidět? Chcete to dotáhnout k profesionálním tanečníkům? Klidně stačí, že jste parta kamarádů, která si pravidelně vyrazí na pivo nebo zaběhat. Přece je super, když vás bude vidět. Možná někoho inspirujete a to se vyplatí.

trika pro vaše logo

V nabídce máme trička bez, ale i s krátkým nebo dlouhým rukávem. Polokošile, pro ženy a muže, s kapsičkou i bez ní. Taktéž nabízíme dva druhy mikin nebo fleece vestu. Kšiltovky s nastavitelnou velikostí. Nabízíme i ručníky a osušky. Dále máme v nabídce ¾ dámské leginy, ale samozřejmě i tašky a roušky. Barevná škála je velká.

trička k potisku

Náš sortiment je opravdu velký a vybere si jak jednotlivec tak menší výrobna zmrzliny, ale i penzion. Proto, aby byl potisk perfektní, máme v nabídce čtyři možnosti, jak vaše logo precizně přenést na vámi zvolený textil. První možností je sítotisk. Druhou možností je transferový tisk. Třetí variantou je digitální tisk. Poslední, tedy čtvrtou možností je výšivka. Vy se však nemusíte bát. Toto je pouze informace pro zajímavost. My dobře víme, který způsob bude pro vás ten pravý. Natiskneme vám text i obrázek. Nabízíme osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nezáleží, jestli si objednáte jedno, pět nebo třicet triček. Stačí nám sdělit vaše požadavky a přání, společně vaše představy dotáhneme k dokonalosti. Samozřejmostí jsou naše komplexní služby. Zajistíme vám návrh grafického designu nebo výšivky. Profesionální a kvalitní tisk a následnou distribuci. Vše v termínu tak, aby jste byli spokojení.