Rozlišení zaměstnanců od zákazníků


Každý z nás to zná moc dobře, když vejde do obchodu a hledá konkrétní věc, kterou nemůže najít. V případě, že je obchod veliký, je problém o to větší. Každý chodí z jedné strany na druhou a nemůže najít to, co hledá. Nejhorší věcí je, když je obchod chaoticky rozdělený a z drogérie se dostane na sportovní potřeby a další chaotické zboží. V takovém případě je dobré oslovit zaměstnance obchodu, který vám poradí, kde dané zboží najít. Ovšem, jak rozpoznat, že se jedná o zaměstnance obchodu a ne o nakupujícího? Je to jednoduché, kupte zaměstnancům šňůrku na krk, na kterým jim dáte visačku se jménem a logem firmy.

šňůrka na krk

Ačkoliv se to zdá být jen pouhá blbost na krku, tak svůj efekt splní. Když se rozhlédne nakupující po prodejně, tak si ihned všimne, člověka, který má visačku a může mu s nákupem poradit. Díky tomu ušetříte nakupujícímu hromadu času a bude vědět, kam se má vrátit pro rychlý nákup. Velkou výhodou je, odlišit své zaměstnance i stejným oblečeným. Pokud je váš obchod v červených barvách, nebo alespoň logo, tak jim všem pořiďte trička nebo košile, kde bude logo firmy a tričko bude ve stejné barvě. Díky tomu bude ihned jasné, kde pro obchod pracuje a kdo je pouze nakupující. Navíc vaši zaměstnanci budou rychleji rozeznatelné i pro vás a můžete je tak rychleji vyhledat, nebo oslovit, když něco budete potřebovat. Jedná se o velice efektivní pomůcku pro vás i pro nakupující v obchodě.

šňůrka na krk

Šňůrky a klíčenky na krk se prodávají v různých variací a barvách. Bude tedy jen na vás, jaké objednáte a jaký jim dáte potisk. Vždy však myslete na to, že je dobré koupit i nějaké do zásoby. Klíčenky na krk se rychle ztrácí a určitě tak nějaké navíc budete potřebovat. Sami určitě dobře víte, jak moc často někde hledáte vaše klíče. Neváhejte tak a nakupte šňůrky na krk co nejdříve, ať rozlišíte své zaměstnace.