Stěhování v Kladně objednávejte s větším časovým předstihem

Kdo má organizační talent, i přes své schopnosti si dobře uvědomuje, že nebezpečným protihráčem je především čas. Když do hry vstupuje více faktorů, nedostatek času dokáže zkomplikovat i pečlivě naplánované stěhování. Paradoxně právě lidé zkušení mívají časový harmonogram v širokém, a obvykle dostatečném rozpětí, nežli ti, co spoléhají na náhodu a stěhují se na poslední chvíli.

Chystáte-li se zajistit stěhovací proceduru s profesionály a spoléháte na jejich schopnosti, zkušenosti a vybavení, oslovujte je s předstihem zhruba jednoho měsíce až šesti týdnů, jen tehdy budete mít dostatek času na všechny přípravné práce a administrativní úkony. A těch nebude málo – parkovací místo ve městě (nejlépe úřední cestou), balicí a výplňový materiál, nové doklady, přepisy energií, nájemní smlouvy, nahlášení změny adresy.

papírové krabice

Demontáž nábytku – součástí přípravných prací bývá i rozmontování a balení nábytku, zvažte, zda si poradíte sami, anebo požádáte stěhovací firmu. Většina z nich tyto práce zajišťuje na profesionální úrovni, navíc jsou vůči poškození a ztrátě věcí pojištěné a můžete počítat i s velmi atypickými situacemi, jako např. rozebrání a odpojení, připojení a montáž kuchyňské linky či přestěhování a instalace vestavěné skříně na míru.

fólie, nůžky, lepenka

Co vám hrozí, když se budete stěhovat na poslední chvíli

Stres – kromě toho, že stěhovací firma nemusí vyhovět vašemu požadavku rychlého přestěhování sotva s týdenním předstihem, se může přihodit řada neočekávaných situaci a vy se dostanete pod silný psychický tlak. A ten, jak známo, výrazně poškozuje imunitu, takže můžete skončit i s těžkým průběhem infekčního onemocnění v nemocnici.

Nehody – spěch se nevyplácí ani za volantem a je známo, že nejvíce nehod vzniká v časovém presu, tedy opět pod tlakem, anebo přeceňováním svých vlastních reálných schopností.

Úrazy – stěhování Kladno https://stehovani-mamut.cz/stehovani-kladno/ si můžete protáhnout i o pobyt v úrazové ambulanci kladenské nemocnice, neboť dle statistik a psychologických rozborů drtivá většina úrazů vzniká opětovně pod časovým tlakem.