Stříbrné kozačky jako dárek k Vánocům


Také nakupujete dárky na Vánoce na poslední chvíli, anebo jste prozíraví a pořizujete je průběžně? Ten druhý způsob je pochopitelně výhodnější, protože se vyhnete zbytečnému předvánočnímu chaosu a stresu a užijete si Advent jaksepatří. A možná, že se o to více budete těšit na okamžik, kdy vaše drahá polovička rozbalí dárkové krabice a mimo jiné z jedné z nich vyprostí stříbrné kozačky.

dívka v kozačkách

Proč darovat přítelkyni právě toto?

Budou jí slušet – Přiléhavé kozačky na vyšším podpatku sluší každé ženě, již za socialismu to bylo velmi poptávané zboží, a spolu s norkovým kožichem patřilo k symbolům luxusu a nebývalé krásy. Stříbrné kozačky však nevyžadují přítomnost kožichu, není kvůli tomu třeba usmrcovat stovky norků na farmách, stačí se porozhlédnout kolem sebe a zjistíte, kolik krásných modelů textilního oblečení k nim padne.

bosé ženské nohy

Bude pro vás přitažlivější – že se boty na podpatku budou líbit vaší partnerce, je velmi pravděpodobné, ovšem nebude jediná, kdo se z nich bude těšit, mnoho mužů si uvědomuje, že krása ženských nohou vynikne zejména ve chvíli, kdy zvednou patu a protáhnout nárt do jedné roviny s lýtkem. V této poloze jsou ženské nohy nejpřitažlivější, a chcete-li vhodný příklad pro bližší vysvětlení, zajděte se někdy podívat na závody moderních gymnastek, které při svých kreacích protahují nohy ve špičce velice podobně, aby tím vynikla krása klenby chodidel, kotníku a tvar lýtka.

Využijete je jako fetish obuv – mužům se krásné ženské nohy líbí a téměř každý se na ně s oblibou zadívá. Nohy jsou také jednou z významných erotogenních zón a dovedou vybudit obrovskou sexuální touhu, ať už se zaměříme na stehna, hýždě nebo lýtka. Svůj význam ovšem mají i chodidla, ta ženská jsou velice svůdná a vyniknou zejména na botách s vyšším podpatkem, který zdůrazní tvar klenby a udá jí podobu lehké mostní konstrukce. Mnoho mužů velmi rádo vyzouvá ženám kozačky, protože se těší, až z jejich útrob vykouknou bosá chodidla, s nimiž se mohou mazlit a využít je pro slastnou sexuální předehru.