Vaše kapsa vás umí ochránit

Máte doma čtyřnohého miláčka, a ačkoliv je s ním spousta radosti, také vyžaduje mnoho péče. Je třeba jej několikrát denně vyvenčit, a to bohužel i v době, kdy venku není téměř nic vidět. Váš dům je stranou od rušných ulic, a ačkoliv se vám bydlení v klidné čtvrti velmi líbí, ve večerních hodinách může být procházka venku nepříjemná a nebezpečná. Už nikdy nechoďte ven bez aktivního ochránce, který se schová do vaší kapsy. Paralyzéry mohou vypadat zcela nenápadně, třeba jako deštník, nebo svítilna. Jeho mimořádné schopnosti jsou však k nezaplacení. Na večerní procházku se psem se už nemusíte obávat, ani v období podzimu a zimy, kdy se stmívá už ve velmi brzkých hodinách. Stačí jeden pohyb a kdokoliv by si na vás chtěl troufnout, nemá sebemenší šanci.

karate

Bezpečně a legálně

Použití paralyzérů je u nás zcela legální a můžete si jej bez obav pořídit pro svou vlastní ochranu. Jeho jednoduché použití zaručí, že budete schopni zareagovat i v momentě velkého strachu a leknutí. Moment překvapení je to, co používají proti útočníkům. Jejich dočasné ochromení je dostatečné na tolik, abyste se mohli rychle přesunout do bezpečí a přivolat hlídku městské policie. Zbraň útočníka pouze dočasně ochromí a nemusíte se obávat, že byste jej jakkoliv ohrozili na životě nebo na zdraví. Při správném používání se nemusíte ničeho bát.

výboj

Ukažte, že vám na bezpečí záleží

Vánoční svátky už se přibližují a vy určitě zase přemýšlíte, čím obdarovat své blízké. Drobný pomocník na vlastní ochranu a pro pocit bezpečí je rozhodně velmi vhodným dárkem. Ukáže, že máte starost o vaše příbuzné a členy rodiny. Letos nebudou rozbalovat pod stromečkem jen obyčejný deštník, nebo obyčejnou baterku. Rozbalí deštník, či baterku, která je dokáže ochránit při večerních procházkách. Vyberte si konkrétní model provedení co nejdříve!