Velmi oblíbená byla například hra na indiány

Divili byste se, kolik existuje dětských her, které jste hráli i vy. Kdybyste je měli vyjmenovat, byla by jich opravdu celá řada, až to překvapí. Nejen na uvedené indiány, ale na policajty a zloděje, na vojáky, na doktora, čáru, různé druhy schovávání, prostě bylo jich hodně. U hry na rudé bratry, chtěl být každý indiánem, bledou tváří nechtěl být nikdo, většinou se losovalo. Tyto hry na indiány mohly probíhat venku, nebo i doma, ale vždy měly něco společné. Pokaždé museli rodiče obětovat nějakou tu deku, ze které jste si postavili indiánské stany. Ano, a když nebylo pěkné počasí, tak se místo venku také tyto stany budovaly v dětském pokojíku.

teepee na bydlení

Materiál byl jednoduchý, rodinné deky, polštáře a prádelní šňůry a vše se spojovalo kolíčky na prádlo. Ale mělo to jednu velkou vadu, vše se musela před spaním uklidit, kdo by spal bez polštáře a deky. Současnost je už trochu jiná, ale hry dětí se moc nezměnily. Jen u hry na indiány se změnilo to, že místo dek je možné svým dětem zakoupit indiánské teepee pro děti Chytraliska, což je pravý indiánský stan, který je nejen dost pevný, aby vydržel i útoky bledých tváří, a navíc jde jednoduše postavit i samotnými dětmi. Ano vaše dítě si v období nového indiánského života určitě zaslouží, aby mělo tu pravou indiánskou střechu nad hlavou.

teepee na hraní

A teepee indiánský stan, který bude postavený v pokojíčku a zároveň se doplní nezbytnými indiánskými předměty, jako jsou plastové tomahavky, čelenky, nebo luky s přísavkovými šípy, děti zaujme a sami si začnou hrát, vždyť tady je tolik možností a fantazii se meze nekladou. Ale může se stát, že si konečně pořád odkládanou knížku asi nepřečtete, protože ticho v bytě, tady na prérii moc nebude. Máte v případě neustálých bojových pokřiků řešení, indiáni přece drželi různé bobříky, tak proč byste to nemohli také využít. Bobřík mlčení, který bude po několika hodinách patřičně odměněn sladkostí, je pro unavené rodiče skutečně to nejlepší.