Získávání živin doma, v práci i na dovolené

Správná životospráva, cvičení i dostatek odpočinku. To vše je potřeba ke zdravému životnímu stylu, který přináší pohodu, radost i dostatek energie pro osobní i pracovní život. Skloubit hodiny v posilovně, vaření zdravých jídel a dostatek regenerace ale bývá nadlidský úkol a mnohdy je proto potřeba, pomoci si i jinými, efektivnějšími způsoby. Proteinový koktejl na hubnutí mezi takové pomocníky patří, a to díky vysokému obsahu bílkoviny, které jsou nezbytnou součástí naší stravy a starají se nejen o vyživování svalů, ale také správnou produkci hormonů a udržování těla ve správném rozpoložení. Jejich nedostatek může způsobit únavu, ochablé svalstvo, špatně distribuované hormony, ale také problémy s váhou a zdravím celkově. Vždy je proto potřeba, doplňovat je pravidelně a v kvalitním provedení.

vajíčka

Drinky, proteiny a jiné doplňky stravy jsou proto ideální a pomáhají ve chvílích, kdy není čas nebo energie pro klasické vaření. Jsou zároveň skvělým pomocníkem při tréninku v posilovně nebo po běhání a pomáhají dostat do těla živiny v chutné, efektivní a snadné formě. Drink je možné si připravit doma, v práci nebo i na dovolené a vždy tak doplnit energii kdykoliv je to potřeba.

zdravé potraviny

Podpora tréninku i růstu svalů

Pravidelné cvičení zvyšuje spotřebu bílkovin a je proto nezbytné, tento nedostatek vyrovnat. Ne každý je ale schopný, sníst denně výrazně více jídla a častým problémem proto bývá nechutenství, které celé cvičení znepříjemní. Doplňky stravy tento problém řeší a jsou skvělou svačinou, která doplní potřebné živiny i potěší chuťové buňky. Různé příchuti, možnost mixování s vodou nebo mlékem ale i možnost využití jako ingredience při vaření zajistí pravidelné užívání bez nutnosti přemáhání se a hledání alternativ, které většinou nefungují. Chutné palačinky, netradiční ovesná kaše nebo kombinace s kysaným podmáslím přinese svěží vítr do jídelníčku a zajistí dostatek bílkovin i při náročném tréninku.